Czy warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do biura?

Mówimy co chcemy
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, firma się rozrasta i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do innego biura. Powszechnie wiadomo, że tego rodzaju pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie deweloperskim i należy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na zdjęciach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak polepszają efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo ważny, lecz musi być dopasowany do portfela waszych kontrahentów. Jeżeli kooperujecie z małymi przedsiębiorstwami to nadmierny luksus w waszej firmie ich odstraszy. Będą uważali, że wasze usługi są dość kosztowne i będą poszukiwać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich działanie ma podstawy, gdyż wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. W sytuacji, w której kooperujecie z większymi firmami, gdzie potrzebny jest bardzo dobry wygląd biura, aby was traktowali jako godnego współpracy partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko jest uzależnione od rodzaju klientów.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości