Strona 1 z 1

Dobry dentysta w mieście Radom

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Dzień dobry, poszukuje rzetelnego stomatologa w Radomiu. W Internecie pojawia się wiele gabinetów stomatologicznych. Natomiast jak już poczytamy komentarze na stronach to już tak pięknie to nie wygląda. Mam do zrobienia dwa implanty. Wydatek niemały i chciałabym, żeby było to wykonane profesjonalnie i w miarę tanio.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Część, sememu miałem identyczny problem z implantami. Co ja się naszukałem w internecie dentystów i opinii. Ostatecznie wybrałem na tą dentystkę w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany wg mnie prawidłowo. Mam go już 2 lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Jedzenie mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest odpowiednio spasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po wszystkim. Cenowo jest zbliżona do pozostałych dentystów z Radomia. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Niedrogi dentysta w Radomiu

: 16 maja 2016, 9:38
autor: podrygalapawel
Dzień dobry. Nie jestem wstanie nic powiedzieć na temat tego gabinetu stomatologicznego. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie możesz dość tanio wyleczyć zęby. Mają również podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy: