Jak inne firmy to robią?

Mówimy co chcemy
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, mam firmę która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w stolicy i jej okolicach. Jakiś czas temu przebudowałem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie kwestia - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, natomiast wiele ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. A budowanie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie WWW. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Lecz nie widać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do pozyskiwania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość osób pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże zyski dla firmy. Dlatego będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Na pewno wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Parę odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Dlatego musisz zacząć ich pozyskiwać znacznie więcej. Jest sporo portali gdzie możesz dodać linka do swojej strony za darmo. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość