Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Mówimy co chcemy
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, posiadam nietypowy kłopot z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a kolejnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony bez przerwy pozyskuje linki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla reszty haseł nie mam takiego kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Cześć. Cieszę się, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą również skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia usunięte odnośniki, a raz nie. Jeśli chcesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na budowaniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z wiekiem linka zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również budować sporą liczbę linków, co powoduje ciągłe roszady w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości