Strona 1 z 1

Brygada stolarzy, która zrobi zabudowy meblowe na zamówienie

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Poszukuje firmy, która potrafi zrobić meble dobrej jakości na wymiar. Nie szukam ludzi, którzy są w stanie zmontować tylko prostą meblościankę. Pragnę otrzymać jakość wykonania jak na tej stronie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Na pierwszy rzut oka widać, że firma zna się na robocie i oferuje dobrej jakości produkty. Ktoś ma może namiary na takich fachowców?

podobne tematy:

Firma, która zrobi zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie znalazłeś? Nie mogę w to uwierzyć, że u nas w kraju nie ma takich ekip stolarskich. Należy dobrze poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie grafiką. Wtedy będziesz widział od razu zdjęcia. Łatwiej trafić na coś konkretnego.

podobne tematy:

Ekipa, która wykonana meble na zamówienie

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że należycie poszukasz w Internecie. Takich firm jest na pęczki. Są także tematyczne portale, które mają listy takich fachowców. Wystarczy trochę chęci i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu jest odnośnik do takiej strony: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie jest dużo firm, które świadczą usługi stolarskie. Dużo z nich z pewnością robi meble na wymiar.

podobne tematy: