Czy opłaca się nabyć mydło alep?

Mówimy co chcemy
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy opłaca się nabyć mydło alep?

Postautor: krzysiekfila » 28 paź 2016, 11:28

Dzień dobry. Spotkałam się ostatnimi czasy z wieloma pozytywnymi opiniami na temat mydła alep. Jednak nie stosowałam przenigdy tego preparatu oraz nie wiem czy są one autentyczne. Jak mówią produkt taki jak mydło alep można wykorzystywać na wiele kłopotów skórnych. Osobiście uwielbiam naturalne kosmetyki, dlatego zwróciłam szczególną uwagę na ten produkt. Nie zawiera on w sobie konserwantów i sztucznych składników oraz ma dużo imponujących właściwości, a to skłoniłoby mnie do jego zakupu. Mimo to zastanawiam się czy należałoby? Proszę o opinie osób, które miały to mydło.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się nabyć mydło alep?

Postautor: adriansola » 28 paź 2016, 11:43

Cześć. Od dłuższego czasu w moim mieszkaniu stosuje się mydło alep. A to dlatego, że jak sama dojrzałaś jest w pełni naturalne i ma cudowne działanie. Mogę w pełni potwierdzić, że poprawia stan cery i ma działanie antybakteryjne. Pomaga w gojeniu problemów skórnych, a też usuwa swędzenie. Znakomicie nawilża i wygładza skórę co dla mnie jest gigantycznym plusem. Dodatkowo wolno go stosować do golenia lub ewentualnie mycia włosów. Bezpośrednio mogę polecić zakupienie tego artykułu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości