Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Mówimy co chcemy
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Witam, od dłuższego czasu zajmuje się marketingiem swojej strony internetowej, niestety nie mogę wejść do pierwszej 10 wyników. Tworzę nieustannie linki do pozycjonowanej strony internetowej. Zazwyczaj około trzydziestu sztuk na dzień. Staram się również wypowiadać się na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od kilku tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę także, że mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia umożliwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, urządzenie przemieszcza się bez konieczności stałego podpięcia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/15/co-to-sa-modele-anatomiczne-oryginalnej-precyzji-i-gdzie-umiemy-je-zakupic.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców a, także urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego zapewnia ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego gwarantuje choremu zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, pasują do typowych wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz opiekunowi. Świetnie nadaje się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Cześć. Dobrze, że podałeś odnośnik do strony. Umożliwi to analizę profilu linków oraz przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest kilka problemów na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Też przydałoby się dać unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie tworzysz odnośniki są mocno zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest równa 0. Dlatego masz takie kłopoty z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko dodać odnośnik do strony. Wówczas niewiele takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Pozycje powinny się poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości