Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Mówimy co chcemy
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Dzień dobry. Ostatnio wprowadziłem się do własnego domu. Jak można się spodziewać wiele spraw jest jeszcze do zrobienia. Pozostały napędy do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się także nad montażem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy jest to jeszcze sensowne w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na posesji z domem jednorodzinnym. Proszę o wypowiedź w tej kwestii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy montaż domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Cześć. Nie wiem skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bez wyjścia z budynku na sprawdzenie, kto do nas chce wejść na posesję. Zbiór najważniejszych informacji wyszukasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest sporo rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie systemu do twoich wymagań. Obecnie dostępne są wideodomofony bezprzewodowe, które umożliwiają zamontowanie wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli zostawić przewodów pod domofon. Dostępne są również modele, które działają doskonale w nocy. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości